باورنکردنی؛ زوج ۹۳ ساله باشگاه ژاپنی!
باورنکردنی؛ زوج ۹۳ ساله باشگاه ژاپنی!

توازن؛ یوکوهاما اف سی عجیب ترین زوج خط حمله فوتبال جهان را در اختیار دارد. به گزارش “ورزش سه”، شونسوکه ناکامورا، ستاره نام آشنای فوتبال ژاپن در سن ۴۱ سالگی به تیم یوکوهاما اف سی ملحق شد. بعد از کازویوشی میورای ۵۲ ساله ستاره قدیمی و نام آشنای فوتبال ژاپن، یوکوهاما اف سی شونسوکه ناکامورای […]

توازن؛

یوکوهاما اف سی عجیب ترین زوج خط حمله فوتبال جهان را در اختیار دارد.

به گزارش “ورزش سه”، شونسوکه ناکامورا، ستاره نام آشنای فوتبال ژاپن در سن ۴۱ سالگی به تیم یوکوهاما اف سی ملحق شد. بعد از کازویوشی میورای ۵۲ ساله ستاره قدیمی و نام آشنای فوتبال ژاپن، یوکوهاما اف سی شونسوکه ناکامورای ۴۱ ساله را نیز به خدمت گرفت تا یک زوج ۹۳ ساله را در خط حمله خود در اختیار داشته باشد.

 

شونسوکه ناکامورا که پیش از این در تیم جوبیلو ایواتا مشغول بازی کردن بود، در دوران اوج خود نمایش درخشانی در فوتبال اروپا و باشگاه سلتیک داشت و سه بار متوالی با این تیم فاتح لیگ اسکاتلند شده بود.

 

ناکامورا در سال ۲۰۰۹ به اسپانیول نقل مکان کرد و پس از یک فصل راهی یوکوهاما مارینوس شد و تا قبل از پیوستن به جوبیلو ایوتا در سال ۲۰۱۷ در این تیم باقی مانده بود. باشگاه یوکوها اف سی هدف خود از جذب ناکامورا را ترویج نام این باشگاه توصیف کرد.

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K