کهگیلویه و بویراحمد| بیمارستان شهرستان بهمئی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد
کهگیلویه و بویراحمد| بیمارستان شهرستان بهمئی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از بهمئی، پرویز یزدانپناه در نشست بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی اظهار داشت: طبق برنامه زمان بندی شده ساختمان بیمارستان لیکک بهمن ماه امسال به اتمام می‌رسد و خرداد سال آینده نیز وارد مدار خدمات دهی به مردم قرار می‌گیرد. وی از اختصاص اعتبار […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از بهمئی، پرویز یزدانپناه در نشست بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی اظهار داشت: طبق برنامه زمان بندی شده ساختمان بیمارستان لیکک بهمن ماه امسال به اتمام می‌رسد و خرداد سال آینده نیز وارد مدار خدمات دهی به مردم قرار می‌گیرد.

وی از اختصاص اعتبار مورد نیاز برای محوطه سازی بیمارستان لیکک خبر داد و عنوان کرد: امیدواریم پروژه ساخت بیمارستان شهر لیکک تا بهمن ۹۸ به اتمام برسد و با پیگیری‌های لازم تا خرداد ماه سال ۹۹ بیمارستان تجهیز و آماده بهره برداری کامل قرار بگیرد.

یزدانپناه با بیان اینکه یکی از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی تکمیل و راه اندازی بیمارستان شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی است، خاطرنشان کرد: پیگیری و مکاتبات لازم برای خرید و راه اندازی رادیولوژی دیجیتال در مرکز شبانه روزی لیکک انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به شرایط جغرافیایی شهرستان بهمئی دسترسی مستقیم به شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد ندارد، ادامه داد: بیماران اورژانسی در این شهرستان به شهر بهبهان از توابع خوزستان اعزام می‌شوند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ضروری است تمامی متولیان امر اعم از مدیران حوزه بهداشت و درمان و پیمانکار برای تسریع در روند اجرایی و تکمیل بیمارستان شهر لیکک از هیچ کوششی دریغ نکنند تا بیشتر از این مردم منتظر نمانند.

یزدانپناه خواستار دوری کارکنان حوزه بهداشت و درمان از بحث‌های سیاسی در محیط کار شد و افزود: تلاش مجموعه کارکنان حوزه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی در طرح بسیج ملی فشار خون قابل تقدیر است.

انتهای پیام/ ت

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K