همسر راجا ناینگولان سرطان دارد
همسر راجا ناینگولان سرطان دارد

توازن؛ کلودیا لا ناینگولان، همسر راجا ناینگولان دچار بیماری سرطان شده است.   به گزارش “ورزش سه”، شرایط هرگز بر وفق مراد ستاره بلژیکی اینتر نیست و بعد از اینکه نام وی در فهرست مازاد آنتونیو کونته قرار گرفت، حالا کلودیا لا ناینگولان، همسر وی در صفحه رسمی خود فاش کرد دچار بیماری سرطان شده […]

توازن؛

کلودیا لا ناینگولان، همسر راجا ناینگولان دچار بیماری سرطان شده است.

 

به گزارش “ورزش سه”، شرایط هرگز بر وفق مراد ستاره بلژیکی اینتر نیست و بعد از اینکه نام وی در فهرست مازاد آنتونیو کونته قرار گرفت، حالا کلودیا لا ناینگولان، همسر وی در صفحه رسمی خود فاش کرد دچار بیماری سرطان شده است.

 

 

کلادیا در صفحه خود نوشت: “یک ماه بوده وقتی من صبح از خواب بیدار می شدم، امیدوار بودم این فقط یک کابوس باشد اما حالا متوجه شده ام که باید با این کابوس زندگی کنم. امیدوار بودم این روزها خیلی زود به پایان برسد اما این روزهای شادی من بود که پر می کشید. از امروز فصل جدیدی در زندگی ام شروع می شود، شیمی درمانی، برای اولین بار در زندگی کلودیا روز با یک ترس آغاز خواهد شد، ترس کتمان حقیقت.

 

چه می توانم بگویم، پس از اشک های فراوان، وقت آن رسیده است که با این جانور زشت بجنگم. با تمام وجود از خانواده و دوستانم تشکر می کنم که در این یک ماه به من کمک کردند با آرامش از همه چیز لذت برده و به من قدرت لازم را دادند تا با این موضوع مواجه شوم. برای هر کسی که با این کابوس زندگی می کند آرزوی موفقیت می کنم، هرگز لبخند زدن را فراموش نکنید.”

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K