مهار آتش سوزی مراتع و جنگلهای طسوج پس از یک شبانه روز تلاش+تصاویر
مهار آتش سوزی مراتع و جنگلهای طسوج پس از یک شبانه روز تلاش+تصاویر

توازن؛ مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مهار و خاموش شدن آتش سوزی جنگلها و مراتع طسوج در شهرستان چرام خبرداد. به گزارش توازن و به نقل از ایسناوحید محمدی تبار گفت: به دنبال اعلام خبر آتش سوزی از طرف کارشناس مدیریت بحران فرمانداری چرام در کوه های “طسوج”(دره کر و منطفه […]

توازن؛

مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مهار و خاموش شدن آتش سوزی جنگلها و مراتع طسوج در شهرستان چرام خبرداد.
به گزارش توازن و به نقل از ایسناوحید محمدی تبار گفت: به دنبال اعلام خبر آتش سوزی از طرف کارشناس مدیریت بحران فرمانداری چرام در کوه های “طسوج”(دره کر و منطفه آنجگونک) شهرستان چرام، هماهنگی های لازم انجام و با کمک تیم های مختلف مردمی و اداری از جمله فرمانداری، سپاه، بخشداری مرکزی، دهیاران، منابع طبیعی، هلال احمر، محیط زیست، دامپزشکی و … این آتش سوزی امروز چهارشنبه، ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ عصر اطفا و خاموش شد.
وی افزود: با هماهنگی و پیگیری که با واحد خدمات و واحد پرواز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران داشتیم یک فروند بالگرد به شهرستان چرام اعزام و با هلی برن نیروها به ارتفاعات صعب العبور سرعت کنترل آتش به حداکثر رسید .
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از ابتدای سال جاری تاکنون بیشترین همکاری و حمایت را بدون هیچ گونه چشم داشت و بدون هیچ گونه کوتاهی و در کمال ایثار و فداکاری با مدیریت بحران استان و منابع طبیعی داشته است .
محمدی تبار اضافه کرد: متاسفانه در این آتش سوزی حدود ۶ هکتار از جنگل های بلوط، بادام کوهی و علف زار ها طعمه حریق شد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:
لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K