پیشرفت ۸۰ درصد پروژه چهار خطه ورودی چرام
پیشرفت ۸۰ درصد پروژه چهار خطه ورودی چرام

توازن؛ مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۸۰ درصدی ورودی چرام خبر داد. به گزارش توازن و به نقل از ایسنابه نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی، عبد المجید نژاد صفوی افزود: پروژه چهار خطه ورودی دهدشت به چرام به طول سه کیلومتر با پیشرفت ۸۰ درصد هم اکنون […]

توازن؛

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۸۰ درصدی ورودی چرام خبر داد.
به گزارش توازن و به نقل از ایسنابه نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی، عبد المجید نژاد صفوی افزود: پروژه چهار خطه ورودی دهدشت به چرام به طول سه کیلومتر با پیشرفت ۸۰ درصد هم اکنون در حال اجراست.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این پروژه بخشی از راه اصلی باباکلان –چرام و دهدهشت –پاتاوه هست که از مرکز شهرستان ۱۱ کیلومتر و با شهر چرام  ۲ کیلومتر فاصله دارد.
وی تصریح کرد: اعتبار این پروژ ۲۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی است.
نژادصفوی افزود:طول پروژه سه کیلومتر و دارای عرض۲۲٫۴ است که از سال ۹۴ تا کنون در دست اجرا بود که به دلیل کمبود اعتبار روند اجرایی کندی داشت که  با همکاری نماینده شهرستان کهگیلویه بزرگ، خوشبختانه ضمن تسریع در روند اجرایی پروژه طی حداکثر یک هفته آینده جهت رفاه حال مردم شریف منطفه به بهره برداری خواد رسید.
وی اضافه کرد: این پروژه با هدف کاهش خطرات در ورودی و خروجی شهرستانهای چرام و دهدشت و تسهیل در روند ترافیکی زیر نطر اداره اداره نطارت بر راه های اصلی و فرعی اداره کل در حال اجرا و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

  • منتشرکننده : A.K