۷۰ درصد از قشر بانوان بیشترین سهم مشارکت درکارهای خیررا به خود اختصاص داده اند
۷۰ درصد از قشر بانوان بیشترین سهم مشارکت درکارهای خیررا به خود اختصاص داده اند

جشن بزرگ دهه کرامت در بقعه متبرکه امام زاده جعفر (ع) گچساران با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان گچساران و مردم این شهرستان برگزارشد.

به گزارش خبرنگار توازن ، حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور در آئین جشن بزرگ دهه کرامت در بقعه متبرکه امام زاده جعفر (ع) گچساران گفت : حضور بانوان استان کهگیلویه و بویراحمدی در عرصه کارهای خیر در سطح کشور مثال زدنی و قابل تقدیر است.

وی افزود : ۷۰ درصد از قشر بانوان بیشترین سهم مشارکت را در امر کارهای خیر به خود اختصاص داده اند.

جنتی پورادامه داد : حضور بانوان خیّر برای سازمان اوقاف و امور خیریه یک ظرفیت راهبردی است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(ع) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(ع) است.

وی بیان کرد: این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و یادآور تمام خوبی‌ها و جمال انسانی است.

حجت الاسلام جنتی پور عنوان کرد: وجود امامزادگان و بقاع متبرکه به ما یاد آوری می کند که ما دارای ظرفیت های معنوی بسیار خوبی هستیم.

وی گفت: امام زادگان در تأمین دین و دنیای ما نقش به سزایی  را ایفا  می کنند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد  خاطر نشان کرد: در حال حاضر دشمنان به جایگاه والای امامزادگان در ایران اسلامی پی برده و تلاش می کند تا این جایگاه را تخریب کند.

حجت الاسلام جنتی پور بیان کرد: در فضای مجازی با هدف تخریب هجمه های بسیاری علیه امام زادگان آغاز شده تا جایی که سندیت و واقعیت این بزرگواران را مورد هدف قرار داده اند.

وی افزود: این اقدامات از سوی دشمنان با هدف تخریب دین و اعتقادات در حال انجام شدن است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: این دشمنان بر روی هر چه که مردم مسلمان ایران می روند و به آن اعتقاد دارند هجمه فشارخود را آغاز می کنند.

جنتی پور اضافه کرد: خدمت به امام زادگان جزو با ارزش ترین لحظات انسان است.

وی گفت: کهگیلویه و بویراحمد دارای امام زادگان بسیاری است که این خود برای این استان یک برکت محسوب می شود و درمیان آنها امام زاده بی بی حکیمه(س) مانند نگینی درخشان است.

آئین جشن بزرگ دهه کرامت در بقعه متبرکه امام زاده جعفر (ع) گچساران با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان گچساران و مردم این شهرستان برگزار و از خادمان امام زادگان این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

  • منتشرکننده : A.T