استاندار کهگیلویه و بویراحمد: باید احزاب شناسنامه دار حمایت شوند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: باید احزاب شناسنامه دار حمایت شوند

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید از احزاب شناسنامه داری که نگاه توسعه‌ای دارند، حمایت کنیم تا جرأت فعالیت پیدا کنند.

به گزارش توزان و به نقل از ایرنا، در آئینی با حضور معاون سیاسی وزیر کشور، حسین کلانتری، به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد و از زحمات ۲۱ ماهه علی محمد احمدی تقدیر شد.

کلانتری در این آئین با تاکید بر تقویت تشکل‌های مردم نهاد گفت: از ظرفیت سمن‌ها و احزاب باید استفاده شود اما فعالیت این تشکل‌ها هم باید به سمت کیفی شدن پیش برود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مدیر و تیم خاصی برای ادارات در نظر نگرفته، یادآوری کرد: مدیرانی که بتوانند مطابق با شاخص و چارچوب‌های مورد نظر دولت و در تحقق برنامه‌ها گام بردارند، کار خود را ادامه می دهند.

کلانتری تاکید کرد: مدیرانی که بتوانند سرعت خود را با دولت و برنامه‌ها هماهنگ کنند می‌مانند و کسانی هم که نمی‌توانند، در مسیر خود کنار می کشند و یا دولت آنها را کنار می‌گذارد.

وی ادامه داد: اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید را اولویت خود می دانم و در برنامه ارسالی به وزارت کشور راه، راه آهن، گردشگری، گیاهان دارویی، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی دیده شده است.

کلانتری در ابتدای صحبت خود نیز تصریح کرد: هیچ زمانی منتسب به هیچ فردی نبوده ام ودر این مقطع نیز تمام توان خود را برای توسعه استان به کار می‌گیرم.

وی تاکید کرد: در عرصه مدیریتی از ظرفیت زنان و جوانان استفاده می کنیم.

  • منتشرکننده : A.K