جمع آوری بیش از ۳۰۰ میلیون ریالی مدارس گچساران برای کمک رسانی به مناطق سیل زده
جمع آوری بیش از ۳۰۰ میلیون ریالی مدارس گچساران برای کمک رسانی به مناطق سیل زده
سرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی توسط جامعه فرهنگی و دانش آموزان این شهرستان جهت کمک به سیل زدگان جمع آوری شده است.

به گزارش توازن ” محمد شهبازی “در تشریح این خبر گفت :  دانش آموزان و جامعه فرهنگی شهرستان گچساران مانند دیگر مردم کشور با ارسال هدایای نقدی و غیر نقدی خود با مردم سیل زده دیگر استانها ابراز همدردی کردند.

وی بیان کرد: از این میزان بالغ بر ۸۰ میلیون ریال کمک نقدی و ۲۲۰ میلیون ریال کمک غیر نقدی بوده است.

سرپرست آموزش و پرورش گچساران بیان کرد: خسارت سیل در آغاز سال نو که منجر به جان باختن و مصدوم شدن عده ای از هموطنان عزیز و همچنین موجب ایجاد اندوهی عمیق برای عموم مردم خصوصا جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان شد . از این رو به منظور کاهش آلام و رنج های مردم آسیب‌دیده مناطق سیل‌زده ، مردم خیر و نیکوکار ، دانش آموزان و فرهنگیان گچساران کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در امر خداپسندانه و خیر خواهانه برای کمک به سیل زدگان کشوردر سطح مدارس استان های سیل زده جمع‌آوری کردند.

شهبازی عنوان کرد: کمک های جمع آوری شده توسط جامعه فرهنگی و دانش اموزان گچساران به استانهای سیل زده اعم از لرستان، خوزستان و گلستان ارسال خواهد شد.

گفتنی است ۱۸۸ باب مدرسه دولتی و ۸۷ مدرسه غیر دولتی در این شهرستان وجود دارد که در این مدارس ۲۳ هزار و ۹۹۶ نفر مشغول به علم آموزی هستند.