پیام سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران بمناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی
پیام سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران بمناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران با صدور بیانیه ای ، فرا رسیدن ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرامیداشت. به گزارش توازن ، متن پیام محمد شهبازی به شرح ذیل است؛ بسم الله الرحمن الرحیم دوازدهم فروردین ماه یادآور روز باشکوهی است که برای نخستین بار با مشارکت حداکثری ملت ایران […]

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران با صدور بیانیه ای ، فرا رسیدن ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرامیداشت.

به گزارش توازن ، متن پیام محمد شهبازی به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم فروردین ماه یادآور روز باشکوهی است که برای نخستین بار با مشارکت حداکثری ملت ایران نوع حکومت کشور توسط آحاد مردم انتخاب و مهر ” تایید ” بر نظام جمهوری اسلامی زده شد و اولین میوه درخت انقلاب به بار نشست.
عزم مردم ایران که سال ها برای ریشه کن کردن طاغوت به پا خواسته بودند، در پای صندوق های رای تجلی یافت و نوع جدیدی از حکومت با عنوان ” مردم سالاری دینی ” را به جهان معرفی نمود.
این روز بزرگ و فراموش نشدنی و این فراز درخشان در تاریخ کشور عزیزمان را حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی، همشهریان عزیز، بخصوص جامعه ی فرهنگی و دانش آموزی شهرستان گچساران تبریک و تهنیت می گویم و سر بلندی روز افزون نظام جمهوری اسلامی را از حضرت دوست مسئلت دارم

محمد شهبازی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران