۴۰ اصله نهال بمناسبت ۴۰سالگی انقلاب کاشته شد
۴۰ اصله نهال بمناسبت ۴۰سالگی انقلاب کاشته شد

در آستانه رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، مدیران و جمعی دیگر از روسا و کارکنان این شرکت با کاشت ۴۰ اصله نهال درخت در پارک کارگری صنعت نفت ضمن گرامیداشت این روز از ۴۰ سال افتخار و اقتدار به نیکی یاد کردند.

به گزارش توازن ، مهندس صیدالی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران در این آیین با اشاره به چهل سال عزت و اقتدار کشورمان از مجموعه صنعت نفت کشور به عنوان شریان حیاتی و اقتصادی و سمبل ایستادگی در کشور یاد کرد صیدالی افزود با افتخار به گذشته و امید به آینده مسیر روشن خودرا در گام دوم انقلاب ادامه خواهیم داد.


۴۰ اصله نهال توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نفت کاشته شد
وی در ادامه از مجموعه مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بعنوان سنگرسازان بی سنگر یاد کرد و گفت هر جا هنری هست نقش همکاران خدمات در آن نمایان است صیدالی افزود اشاعه فرهنگ فضای سرسبز و زیبایی همواره باعث نشاط و شادابی میشود و بدون تردید حفاظت هرچه بیشتر از محیط زیست به عنوان یک اصل باید نهادینه شود
درابتدای این مراسم علی کردلو مدیر خدمات شرکت ضمن خوش آمد گویی به مدعوین گزارشی از عملکرد واحد های زیر مجموعه خود در اداره فضای سبز ارائه نمود.

This image has an empty alt attribute; its file name is نفت-7-1.jpg

در پایان این مراسم از تعدادی کارکنان زحمت کش مدیریت خدمات قدر دانی گردید
شایان ذکر است ۱۴۰ اصله نهال توسط مجموعه مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در اختیار عموم مردم قرار گرفت تا در دیگر نقاط شهرستان کاشته شود .

  • منتشرکننده : A.T