افتتاح و کلنگ زنی ۴۰ طرح توسعه شهری در باشت+فیلم
افتتاح و کلنگ زنی ۴۰ طرح توسعه شهری در باشت+فیلم

40 طرح زیرساخت توسعه شهری باشت با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی روز جمعه کلنگ زنی و بهره برداری شد.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز جمعه در حاشیه شروع عملیات اجرایی و افتتاح این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح ها در بخش های فضای سبز، جدول گذاری ، احداث بلوار و دیگر زیرساخت های شهری افتتاح یا کلنگزنی شده است.
علی محمد احمدی میزان سرمایه گذاری این ۴۰ طرح را ۲۶۰ میلیارد ریال برآورد کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، بولوار شفا با بیش از هفت میلیارد ریال، پارک کوهستان با ۲۵ میلیارد ریال ،ساماندهی تپه نور الشهدا با ۷۰۰میلیون ریال ،ساماندهی پارک جنگلی با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ،ساختمان اداری با پنج میلیارد ریال،بلوار شهید تاجگردون با سه میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال،فاز دوم بلوار شهید فهمیده با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار را از مهمترین طرح های افتتاح شده ذکر کرد.
احمدی ساخت میدان های ولایت و پرستار با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال،ساماندهی گلزار شهدا با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ،فرش و سرامیک سطح شهر با ۲۰میلیارد ریال ، جدول گذاری خیابان های سطح شهر با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از دیگر طرح های بهره برداری شده امروز دانست.
وی تصریح کرد: پارک بانوان، فاز دوم بلوار ۴۵ متری،سیل بند شمالی و پارک محله ای خیابان بسیج با بیش از ۳۷ میلیارد ریال از پروژه هایی است که عملیات اجرایی آنان شروع شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از تلاش های مسئولان شهرستان باشت به ویژه شهردار ، توسعه زیرساخت های زندگی این شهر را مطلوب ارزیابی کرد.

عکس: حیدر عدالتی نژاد

  • منتشرکننده : A.K