جشن بزرگداشت مقام مادر و روز زن در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
جشن بزرگداشت مقام مادر و روز زن در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

به گزارش توازن؛ به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س) ، جشن با شکوه میلاد حضرت زهرا(س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره)، با هدف بزرگداشت مقام زن، با حضورمدیر عامل،مدیران،روسا، کارکنان و جمعی از بانوان شاغل در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران برگزار شد. بنا براین گزارش ،حجت‌الاسلام والمسلمین […]

به گزارش توازن؛ به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س) ، جشن با شکوه میلاد حضرت زهرا(س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره)، با هدف بزرگداشت مقام زن، با حضورمدیر عامل،مدیران،روسا، کارکنان و جمعی از بانوان شاغل در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران برگزار شد.

بنا براین گزارش ،حجت‌الاسلام والمسلمین صفایی ضمن تبریک میلاد ام ابیها فاطمه الزهرا(س) تکریم و تجلیل از مقام مادر و روز زن به تبیین اهمیت جایگاه مادر از نگاه قرآن اشاره و افزود: مهمترین معیار و ملاک ارزیابی  درستی و نادرستی یک عمل، کتاب خداست، لذا در قرآن آمده است که اگر می خواهید در زندگی سعادتمند شوید یکی خدا را بپرستید و دوم اینکه به والدین خود احترام بگذارید و احترام به پدر و مادر را در تراز پرستش خداوند بیان نموده است. امام جمعه موقت گچساران در پایان خاطرنشان کرد: بانوان جامعه باید با تأسی و الگوپذیری از سیره و منش فاطمه الزهرا(س) در مسیر کمال و بهروزی پیش رفته و دنیا و آخرت خود را تضمین نمایند. لازم به ذکر است دراین مراسم که با همت بسیج نفت وگازوبه محوریت بسیج خواهران با مشارکت شورای فرهنگی در نمازخانه مرکزی برگزار گردید از جمعی از فعالان فرهنگی شرکت توسط مدیر عامل و مسولین تجلیل به عمل آمد.

  • منتشرکننده : A.T