برگزاری کنسرت بزرگ رضا شیری در گچساران +زمان و مکان
برگزاری کنسرت بزرگ رضا شیری در گچساران +زمان و مکان

به همت بنیاد ملی خورشید کبری، آژانس گردشگری دیار تور گنبد و با همراهی مجتمع گردشگری توریستی بنوشکه کنسرت بزرگ موسیقی پاپ با خوانندگی رضا شیری در مورخ 8اسفند سالجاری درمجتمع تازه تاسیس فرهنگی ورزشی آموزش و پرورش (فلکه فردوسی) این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش توازن ، مدیر بنیاد ملی خورشید کبری ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن  از ولایت مداری، صبر و شکیبایی حضرت فاطمه به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت یاد کرد و خواستار الگو سازی رفتار آن حضرت در خانواده‌ها شد.

پروین تاجگردون تصریح کرد: باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین و توسل به ارواح طیبه آنان، ظرفیتی در خودمان به وجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم.

وی اظهار داشت : این کنسرت به مناسبت روز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام شامخ زن و مادر با هدف ایجاد نشاط و سرگرمی و ارائه هنر موسیقی  از ساعت ۱۸ طی دو سانس برای شهروندان درسالن مذکور برگزار می شود.

خانم تاجگردون نقش و حضور ارزشمند بانوان در عرصه های اجتماعی را با اهمیت خواند و الگوپذیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا( صلی الله علیها و آله )را برای تمام زنان مایه ی آرامش و سعادت در زندگی عنوان کرد.

مدیر بنیاد ملی خورشید کبری یادآور شد علاقمندان جهت تهیه بلیت کنسرت بزرگ رضا شیری بصورت  حضوری به آدرس: گچساران، ابتدای خیابان بلادیان جنب پمپ بنزین فولادی نژاد طبقه فوقانی بانک پارسیان، آژانش گردشگری دیار تور گنبد و جهت خرید سریع اینترنتی بلیت از لینک زیر:  http://arkheh.com/event/130 اقدام و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ذیل : ۰۷۴۳۲۲۲۰۰۲۷ -۰۷۴۳۲۲۲۰۰۴۷ -۰۲۱۸۸۹۹۳۵۵۲۰۹۱۲۳۸۸۴۶۳۴تماس حاصل فرمایید .


  • منتشرکننده : A.T