جانبازان پرچمداران عزت و آزادگی و سربلندی کشور هستند
جانبازان پرچمداران عزت و آزادگی و سربلندی کشور هستند

روز دوشنبه 22 بهمن ماه حسین قائدگیوی رئیس اداره ثبت اسناد و املاک دوگنبدان به همراه هیئت همراه از کارمند گرانقدر جانباز اداره مذکور عزت اله امیری دیدار و عیادت کردند.

به گزارش توازن ، حسین قائدگیوی در این دیدار با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزمند انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای انقلاب، آسایش و امنیت موجود در کشور را دستاورد جانفشانیها و از خود گذشتی  رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس برشمرد .

وی اظهار داشت عرصه ی پاسداری از دین خدا و سربازی در راه عزت ، استقلال و حفظ امنیت ایران اسلامی ، بسی ایمان ، ایثار و جوانمردی طلب می کند که این خصایص را رزمندگان اسلام در حماسه هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود معنی کردند .

قائدگیوی تصریح کرد: امروز وظیفه سنگین حفظ و حراست از دستاوردهای شهدا و جانبازان بر دوش یکایک ما مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

 این مقام مسئول  تصریح کرد:حضور در کنار ایثارگران و جانبازان به انسان روحیه و قوت قلبی مضاعف می دهد و مطمئن هستم که دعای خیر جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی در موفقیت مسوولان و خادمان کشور بسیار تأثیرگذار است.

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک دوگنبدان اظهار امیدواری نمود که با تجلیل شایسته از مقام شامخ شهدا ، جانبازان و ایثارگران یاد و خاطره حماسه های دوران دفاع مقدس را زنده نگه خواهیم داشت و جامعه رادر برابر توطئه ها و هجمه های فرهنگی بیمه خواهیم نمود .

قائدگیوی اظهار داشت : قدر و منزلت جانبازان نزد خداوند متعال بسیار زیاد است ،چرا که آنان پرچمداران عزت و آزادگی و سربلندی کشورویادگاران هشت سال دفاع مقدس و شهدای والامقام در کشور ما هستند.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد؛ نام فایل آن IMG-20190211-WA0033.jpg است
  • منتشرکننده : A.T