پیام برنامه های دهه فجر اتحاد و همدلی مردم و مسئولان است+گزارش تصویری
پیام برنامه های دهه فجر اتحاد و همدلی مردم و مسئولان است+گزارش تصویری

به گزارش توازن ، جشن انقلاب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر صبح روز دوشنبه، ۱۵ بهمن‌ماه در دبیرستان ابوریحان پادوک خیرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان گچساران برگزار شد. رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران در آیین جشن انقلاب ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر، اظهار داشت: پیروزی انقلاب به این راحتی و سادگی […]


به گزارش توازن ، جشن انقلاب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر صبح روز دوشنبه، ۱۵ بهمن‌ماه در دبیرستان ابوریحان پادوک خیرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان گچساران برگزار شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران در آیین جشن انقلاب ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر، اظهار داشت: پیروزی انقلاب به این راحتی و سادگی به دست نیامده، زیرا این پیروزی مدیون خون هزاران شهید بوده و حال وظیفه همه ما حفاظت و پاسداری از ارزشها و آرمانهای خون شهداء که جان خود را در راه میهن عزیزمان داده، راه و اهداف آنان را ادامه داده و همیشه پیرو خط ولایت فقیه باشیم.

فرهام جلیلی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بصیرت افزایی و مقابله با جنگ نرم دشمن، اضافه کرد: برپایی چنین جشن هایی برای زنده نگه داشتن نام انقلاب و افزایش بصیرت و آگاهی دانش آموزان بسیار مهم است.

جلیلی گفت: حضور پرشور مردم در جشن انقلاب نمونه بارز پایبندی به ارزش های ماندگار است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران ناامید سازی مردم نسبت به انقلاب اسلامی را از جمله نقشه های شوم دشمنان علیه نظام اسلامی بیان کرد و یادآور شد: باید با اجرای برنامه های دقیق و پویا امیدآفرینی را در بین اقشار مختلف مردم همراه با غرور ملی و ایجاد امید نسبت به آینده را زنده کرد که برای تحقق آن بصریت افزائی جزو ضرورت ها می باشد، چرا که بدون بصیرت و دشمن شناسی، تبیین دسیسه های دشمنان میسر نخواهد شد.

وی تصریح کرد : پیام اصلی برگزاری برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای تقویت اتحاد، همدلی و وفاق ملی بین مردم و مسئولان درتمام سطوح است.

  • منتشرکننده : A.T