«سیمرغ پروانه ها» در یاسوج
«سیمرغ پروانه ها» در یاسوج

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در بخش کودکان با عنوان «سیمرغ پروانه ها» برگزار می شود.

محمدعلی پیرسبزی گفت: سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران و سایر استان ها به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این جشنواره از ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و در روز ۱۹ و ۲۰ بهمن به دلیل ایام فاطمیه سینما تعطیل خواهد بود.

پیرسبزی با بیان اینکه فیلم های این جشنواره در دو بخش تعریف شده اند، اضافه کرد: بخش نخست مربوط به همه اقشار جامعه است و در بخش دوم با عنوان «سیمرغ پروانه ها» تعداد پنج فیلم سینمایی از ۱۳ لغایت ۱۷ بهمن نوبت صبح در سینما فرهنگ اکران خواهند شد.

وی ادامه داد: طبق نشستی که با حضور مدیرکل و معاونین سازمان آموزش و پرورش استان برگزار شد، جهت حضور دانش آموزان مدارس شهر یاسوج برای اکران فیلم های بخش پروانه ها به توافق رسیدیم.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس شهرستان بویراحمد می توانند با همکاری سازمان آموزش و پرورش استان جهت شرکت دانش آموزان برای اکران فیلم ها اقدام کنند.

  • منبع : خبرگزاری شبستان
  • منتشرکننده : A.K