مدیرکل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان منصوب شد
مدیرکل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان منصوب شد

مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در حکمی کبری اخلاقی‌نیا را به سمت مدیر کلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

در حکمی از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور کبری اخلاقی‌نیا  را به سمت مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

نظری در احکام مدیران‌کل استانی بر شکوفایی استعدادها و پرورش ذوق و خلاقیت کودکان و نوجوانان به‌عنوان هدف محوری کانون تاکید کرده و از آن‌ها خواسته‌ است برای تحقق این امر ضمن ایجاد محیطی پرنشاط و امیدبخش از ظرفیت‌ دانش، تجربه و انگیزه والای خانواده ارجمند کانون نیز بهره گیرند.

مدیرعامل کانون همچنین بر اهمیت تعمیق برنامه‌ها و کیفی‌سازی فعالیت‌ها، توجه به ابزارها و روش‌های نوین پرورش خلاقیت، تقویت و توسعه همکاری با مدارس و پرداختن به آموزش هدف‌مند مهارت‌ها و مقوله‌های فرادانشی متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی و اقتضائات فرهنگی بومی تاکید کرده است.

بر اساس این خبر، کبری اخلاقی‌نیا دانشجوی دکتری روان‌شناسی تربیتی جایگزین محمود پیروزه شده است که از مرداد ۹۷ تاکنون سرپرستی اداره‌کل کانون کهگیلویه و بویراحمد را برعهده گرفته بود.

  • منبع : خبر لنده
  • منتشرکننده : A.K