پیام تبریک ریاست بیمارستان بی بی حکیمه (س) به مناسبت روز پرستار
پیام تبریک ریاست بیمارستان بی بی حکیمه (س) به مناسبت روز پرستار

به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت بانوی نورو ایثار،حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار رئیس بیمارستان بی بی حکیمه خاتون(س)گچساران طی پیامی این روز فرخنده را به جامعه پرستاران تبریک گفت.

به گزارش توازن ؛ متن پیام دکتر پردیس بخشایی بدین شرح است:خنکای دستانت را آهسته می بخشی به لحظه های تب دار بیماران ، نبض حیات زیر لطافت انگشتانت چه تند می زند ای فرشته نجات .
در حیرتم که خدا با تو چه کرده است ؛تویی که شب ها از غم هم نوعان رنجورت ، خواب بر چشم حرام می کنی و به خستگی درس استقامت و صبوری می دهی .
در حیرتم که سینه تو از کدام دریای عشق به خدا پر شده که چنین در رضایت او موج می زنی و آسوده نمی نشینی .
در حیرتم که از چشمه کدام ایمان و عاطفه سیراب گشته ای که درونت از هیچ احسان و از خودگذشتگی سیراب نمی شود و به هیچ خستگی رضایت نمی دهد .
دست مریزاد ، دست خدا یاورت ، ای پرستار مهربانی ها

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد؛ نام فایل آن bakhshaee-1.jpg است

رئیس بیمارستان بی بی حکیمه خاتون(س)گچساران در ادامه این پیام آورده است:اینجانب روز میلاد بانوی بزرگ اسلام، پرستار تمام نیکی ها ، پرستار تن رنجور ولایت ، پرستار ارزش های مقدس عاشورا ، زینب کبری(س) را به همه سفید پوشان خدوم عرصه سلامت تبریک عرض میکنم ان شاءالله از رهروان حقیقی ایشان باشیم .
دکتر بخشایی در این پیام تصریح کرده است، شغل پرستاری یک عبادت است، عبادتی که در تراز عبادت‌های درجه اول است، این فرمایش پیامبر گرامی اسلام است که می‌فرماید: هر کس یک شبانه روز بیماری را پرستاری نماید خداوند او را با ابراهیم خلیل محشور می‌نماید.
انتهای پیام/ط

  • منتشرکننده : A.T