آثار برتر مسابقه عکس سپاه و بسیج مشخص شدند
آثار برتر مسابقه عکس سپاه و بسیج مشخص شدند

با داوری عکس های ارسالی به مسابقه عکس سپاه و بسیج در کهگیلویه و بویراحمد از بین ۹۸۰ اثر ارسالی، عکس های برتر مشخص شدند.

 مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر سه شنبه در رابطه با جزئیات خبر، در جمع خبرنگاران گفت: از بین ۹۸۰ عکس ارسالی به مسابقه عکس با محوریت برنامه های سپاه و بسیج، سه اثر برتر و یک اثر حوزه سازندگی نیز شایسته تقدیر انتخاب شد.

سرهنگ مهدی حیدری، افزود: با اعلام رای داوران، عکس اسحق باقر زاده از خبرگزاری بسیج عکس برتر و پژمان امیدی ازخبرگزاری مهر و عیسی فتحی از خبرگزاری ایسنا به عناوین بعدی دست یافتند.

حیدری با بیان اینکه عکس های ارسالی به جشنواره از تمامی مناطق استان ارسال شده است، اظهار کرد: ۱۰ عکس برتر برای شرکت در مسابقه کشوری جشنواره عکس سپاه و بسیج ارسال شدند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح گفت: همچنین در آینده ای نزدیک از ۱۳۰ عکس برگزیده نمایشگاهی در سپاه فتح برگزار خواهد شد.

حیدری با تاکید بر برنامه های تعاملی روابط عمومی سپاه و رسانه، اظهار کرد: برگزاری سلسله نشست های تعاملی، برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی از جمله اقدامات محقق شده در راستای تقویت وارتباط با رسانه ها است.

همچنین نفر برتر این مسابقه گفت: علاقمندی و نگاه عاشقانه به هنر عکاسی و در نظر گرفتن هارمونی محیط و سوژه نقش موثری در تحقق یک عکس خوب دارد.

اسحاق باقرزاده، افزود: علاقمندی به هنر و زیبایی سبب شده که در محیط های مختلف و با نگاه به اینکه زیبایی ها را به تصویر بکشم، به دنبال عکاسی بروم.

باقرزاده عکاسی سوژه های مختلف حماسی و حوزه ایثار را از جمله علاقمندی های خود دانست و بیان کرد: در هر محیطی سعی بر این دارم که با عشق و علاقه به عکاسی بپردازم و با توجه به حضور در برنامه های مختلف سپاه و پوشش خبری تعدادی عکس برای جشنواره ارسال کردم که به لطف خداوند موفق به کسب رتبه برتر این مسابقه شدم.

  • منبع : خبرگزاری مهر
  • منتشرکننده : A.K