دو انتصاب جدید در شرکت نفت و گاز گچساران
دو انتصاب جدید در شرکت نفت و گاز گچساران

با ابلاغ مدیر منابع انسانی و رئیس خدمات اداری و اجتماعی نفت و گاز گچساران، به ترتیب سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و رئیس امور فرهنگی و هنری نفت و گاز گچساران منصوب شدند.

به گزارش توازن ، سرپرست روابط عمومی نفت و گاز گچساران در تشریح این خبر به جایگاه خطیر و حساس مسئولیت در نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: رفت و آمدهای مسئولیتی امری طبیعی در مدیریت به شمار می آید و مسئولیت بار سنگینی است که بر دوش مدیران گذاشته می شود و مسئولان نیز باید در دنیا و آخرت پاسخگو باشند.

علی جعفری دیزگانی افزود : طی حکمی از سوی فرهاد جعفری  مدیر منابع انسانی نفت و گاز گچساران،  شاهرخ داودی به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب شد.

وی گفت : طی حکمی دیگر از سوی عزت الله دلاویز، رئیس خدمات اداری و اجتماعی،  ابوطالب عوض زاده به عنوان رئیس امور فرهنگی و هنری نفت و گاز گچساران منصوب شد.

جعفری دیزگانی ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران پرتلاش در مجموعه نفت و گاز گچساران ، پیشرفت در امور را مرهون راهبری صحیح مدیران و تعامل خوب سایر همکاران عنوان و اظهار امیدواری کرد با توجه به توانمندی مدیران جدیدالانتصاب شاهد پیشرفت بیش از پیش در روند ارائه خدمات مطلوب باشیم.

گفتنی است،  پیش از آن محمد حبیبی نژاد  و پس از وی یونس کریمی به عنوان سرپرست امور ورزش نفت و گاز گچساران و آقای اسکندر ملک زاده به عنوان رئیس امور فرهنگی و هنری نفت و گاز گچساران بود.

انتهای پیام/ط

  • منتشرکننده : A.T