نفت و گاز گچساران بدون مربی پیروز شد!
نفت و گاز گچساران بدون مربی پیروز شد!

در هفته يازدهم ليگ دسته دو فوتبال كشور، تيم فوتبال نفت و گاز گچساران موفق به شكست بعثت كرمانشاه شد.

در هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران موفق به شکست بعثت کرمانشاه شد.

به گزارش توازن و به نقل از فارس، در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران امروز  میزبان تیم بعثت کرمانشاه بود.

 براساس این گزارش،  این دیدار  که امروز راس ساعت ۱۴ در استادیوم شهدای نفت گچساران برگزارشد، تیم نفت  با کسب برتری ۱ برصفر موفق به شکست بعثت کرمانشاه شد و با شکست حریف را بدرقه کرد.

تنها گل‌ این دیدار را امیدعلیپور در دقیقه ۶۸ به ثمر رساند.

 گفتنی است،تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دو کشور است که تا کنون با انجام ۱۰ بازی، ۴ برد، ۳ باخت،۳ مساوی و با کسب ۱۵ امتیاز در رده جدول لگ دسته دو فوتبال جای گرفته است.

 لازم به ذکر است، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران امروز بدون سرمربی موفق به این پیروزی شد.

در ادامه این گزارش،  تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در  دهمین هفته در مقابل آرمان گهر سیرجان  با کسب نتیجه ۳ برصفر شکست خورد، در هفته هشتم  تیم نفت گچساران در مقابل خیبر خرم آباد با کسب نتیجه یک بر ۱ و در هفته هفتم تیم نفت در مقابل نیروی زمینی تهران با کسب نتیجه ۱ برصفر به برتری رسید.

 در هفته پنجم این رقابت ها تیم نفت در مقابل شهدای بابلسر با کسب نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسیده است.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته چهارم در مقابل پاس همدان با نتیجه صفر بر صفر متوقف و در هفته سوم  در دیدار خانگی خود در  مقابل پرسپولیس گناوه  با کسب نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

 در هفته دوم نیز تیم نفت و گاز گچساران  به مصاف استقلال رامشیر رفت که در این  مصاف نیز بازی را به رقیب خود واگذار  کرد.

تیم فوتبال نفت وگاز گچساران  در اولین هفته از لیگ دسته دو فوتبال کشور که میزبان تیم نفت امیدیه  بود توانست حریف نفتی خود را شکست و با کسب نتیجه ۲ برصفر به برتری برسد.

نفت و گاز گچساران

  • منتشرکننده : A.K