Monday, 10 December , 2018
امروز : دوشنبه, ۱۹ آذر , ۱۳۹۷ - 2 ربيع ثاني 1440
شناسه خبر : 335937
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۵-آذر-۱۳۹۷ |

فیلم/تاجگردون: فردی به شعور مردم گچساران توهین میکند و سپس او را به همین شهر دعوت میکنند

تاج‌گردون افزود: شورای محترم نگهبان بینی و بین‌الله اگر من چنین حرفی را می‌زدم من را تایید می‌کردید حتما تایید نمی‌کردید رای در جمهوری اسلامی با بیعت زورکی با یزید دوتاش یکی است؟
|پایگاه خبری توازن؛

غلامرضا تاجگردون در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) که در سالن ورزشی پد خندق گچساران برگزار شد، در بخش هایی از سخنرانی خود اظهار داشت: درسته عزیزی به شعور ملت گچساران توهین کرده و به رای بنده و مردم توهین کرده است و من اورا به قیامت واگذار کرذم بسیار وقیحانه و زشت  و دور از ادب و نزاکت و دین می‌گوید اینکه کسی محبوب باشد ملاک نیست یزید هم محبوب بود بعد که آمد درستش کند گفت رای زیاد مهم نیست با یزید هم مردم بیعت کردند.

تاجگردون افزود: شورای محترم نگهبان بینی و بین‌الله اگر من چنین حرفی را می‌زدم من را تایید می‌کردید حتما تایید نمی‌کردید رای در جمهوری اسلامی با بیعت زورکی با یزید دوتاش یکی است؟

وی گفت: اینکه به شعور مردم گچساران توهین کردن و بعد دعوتش کردن تا در همین شهر بازی سیاسی کند  این کجا در جهت توسعه و  عمران و آبادانی  و عزت مردم گچساران است.

تاجگردون تصریح کرد: من وکیل شما هستم مگه می‌شود سکوت کنم مریض هستم و حالم خوب نیست دکترم گفته است باید سکوت کنم نمیشود حرف نزنم تو به ملتم توهین کردی تو به رای ملتم توهین کردی یزید کی بود من کی هستم یزید فرزند کی بود من فرزند کی بودم یزید شیر چه کسی را خورد من شیر چه کسی را خوردم یزید کجا جنگید من کجا جنگیدم یزید زیر بیرق چه کسی بود و من زیر بیرق چه کسی.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم وضو گرفته‌اند و رای داده‌اند مردم در آن زمان با نیزه و شمشیر رفتند و با یزید بیعت کردند این‌ها یکی هستند؟ تو در کجا درس دین را خوانده‌ای.


برای مشاهده فیلم روی آن کلیک کنید.

همچنین میتوانید فیلم را در سایت آپارات مشاهده کنید.

|
به اشتراک بگذارید
 1. اصلاح طلب :
  ۰۵ آذر ۹۷

  هر کاری از شما اقای تاجگردون بعید نیست حنای شما دیگه رنگی ندارد بچسب به همون چهار تا بیسواد دور ورت بعد از ۴۰ سال اصلاح طلبی ۱۰۰ اتشه خداحافظ.

 2. اصلاح طلب :
  ۰۵ آذر ۹۷

  اقای تاجگردون یه مدیر خوب نداری یکی پس از دیگری ببسواد تر.از باشت تا گچساران

 3. دنا :
  ۰۵ آذر ۹۷

  اول اینکه کسی به شعور مردم توهین نکرد و فرافکنی نکنید دوم اینکه شخص مورد اشاره خود شما بودید نه مردم بدبخت که با همین حربه رای اونا را تو کیسه خودت ریختی!!!

 4. باوی :
  ۰۵ آذر ۹۷

  من تعجبم شما هنوز سواد تحلیل صحبت های هدایت خواه را ندارید.من طرفدار ایشان نیستم ولی واقعا ایشان چنین صحبت و نیتی و یا توهینی نکردند.

 5. جهان :
  ۰۵ آذر ۹۷

  صد رحمت به یزید، یزید به ملت سیم و زر داد ولی تو مفتی مفتی شدی ولی نعمت ولی واسه فامیلات کار میکنی

 6. آدمک سراب ننیز :
  ۰۶ آذر ۹۷

  کسی که پشت سر شما حرف میزند یک قدم از شما عقب ترست…
  بگذار بگویند اصلا یزیدی ….علی (ع)را هم بی نماز به مردم معرفی کرده بودند…

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.