وحدت مسلمانان مانند چتری از رحمت خداوند بر سر امت اسلام است
وحدت مسلمانان مانند چتری از رحمت خداوند بر سر امت اسلام است

به گزارش‌ توازن ، عبدالرحیم رحیمی فرماندار شهرستان گچساران طی پیامی میلاد خجسته حضرت محمد مصطفی(ص) و ولادت فرخنده پیشوای صالحین و صادقین، حضرت امام صادق(ع) و هفته وحدت را تبریک گفت. متن پیام فرماندار شهرستان گچساران به شرح ذیل می باشد: وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه […]

به گزارش‌ توازن ، عبدالرحیم رحیمی فرماندار شهرستان گچساران طی پیامی میلاد خجسته حضرت محمد مصطفی(ص) و ولادت فرخنده پیشوای صالحین و صادقین، حضرت امام صادق(ع) و هفته وحدت را تبریک گفت.

متن پیام فرماندار شهرستان گچساران به شرح ذیل می باشد:

وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا

وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه ها و ارمغان پیامبر رحمت به استناد آیات قرآن کریم و با شعار توحید برای جوامع بشری است .

تلاقی هفته وحدت و آغاز هفته بسیج تلاقی پر مفهوم است که میتوان ریشه بسیجی بودن را در اندیشه های پیامبر اسلام یافت همانطور که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حضرت علی (ع) اولین بسیجی عالم می باشد.

وحدت مسلمانان مانند چتری از رحمت خداوند بر سر امت اسلام است که از بین برنده کینه ها و خودخواهی ها و موجب صفای قلوب است.

هفته وحدت پیام آور این است که مسلمانان همه با هم برادرند و با دست اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال از تفرقه افکنی بیگانگان را می گیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ می‌کنند و در سایه امامت و ولایت، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را خواهند پیمائید.

مسلمانان در سایه دین اسلام و بنا به آیه (انما المومنون إِخوه) همواره و همیشه در همه شرایط برادر یکدیگر هستند و دین اسلام هیچگاه اجازه تفرقه و اختلاف را به مسلمانان نمی دهد و آنها همواره با تفکرات بسیجی خود در راه حفظ وحدت و یکپارچگی تلاش خواهند نمود.

اینجانب فرار رسیدن سالروز میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت فرخنده پیشوای صالحین و صادقین، حضرت امام صادق(ع) و هفته مبارک وحدت و هفته بسیج را به مسلمانان جهان به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی و مردم مؤمن شهرستان گچساران تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم مسلمین جهان با تمسک به قرآن و عترت به یادگار مانده از رسول مهر و عطوفت و مهربانی و با وحدت و همدلی روزافزون، مسیر کمال و سعادت را با عزت و سربلندی طی نماید و با همدلی و همراهی خود در راستای تقویت وحدت اسلامی و همدلی در جامعه روز به روز دشمنان را مایوس تر و زمینه اقتداربیش از پیش کشور ایران اسلامی را مهیا نمایند.

عبدالرحیم رحیمی
فرماندار شهرستان گچساران

انتهای پیام/ط

  • منتشرکننده : A.T