تجهیزات آموزشی مدرسه امامت شهرستان گچساران خریداری شد
تجهیزات آموزشی مدرسه امامت شهرستان گچساران خریداری شد

خیر گچسارانی امکانات کمک آموزشی به ارزش 40 میلیون تومان به به مدرسه امامت اهداء کرد.

به گزارش توازن، در روزهای اخیر تصاویری و اخباری در رسانه های شهرستان منتشر شد که نشان می‌داد دانش‌آموزان مدرسه‌ای به نام امامت در محله پانصد دستگاه در کلاسهایی با کمترین امکانات از جمله میز و نیمکت و …مشغول به تحصیل هستند که در روز برگزاری جشنواره آب (روز دوشنبه ۲۸ آبان) فرماندار گچساران با دیدن وضعیت نامناسب این مدرسه واکنش نشان داد و علت این مساله را سهل انگاری و کم کاری مدیر مدرسه ، رئیس اداره نوسازی و تجهیز مدارس گچساران و مسئولان آموزش و پرورش عنوان کرد .

دو روز بعد :

با رایزنی و پیگیری های انجام شده توسط فرماندار گچساران آقای عباس بینایی در اقدامی خداپسندانه و به منظور کمک به امکانات آموزشی مدرسه امامت، امکاناتی همانند میز و نیمکت دانش آموزان – صندلی گردون – مبل چوبی- میل لباسی – سطل زباله پدال دار – گل میز- میز کشودار برای مدرسه ی این شهرستان را فراهم کرد.

عبدالرحیم رحیمی در این زمینه اظهار داشت :علاوه بر اینکه سالیانه منابعی برای تجهیز و نوسازی مدارس در نظر گرفته می‌شود، خیرین نیز اقداماتی از جمله تاسیس مدرسه، نوسازی مدارس و … در منطقه انجام می‌دهند.

رحیمی با تاکید بر پیگیری و انتقال مشکلات موجود در مدارس توسط مدیران و مسئولین اظهار داشت : ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای فرهنگیان عزیز متاسفانه هیچگونه مکاتبه و یا پیگیری از سوی مسئولین این مدرسه صورت نگرفته بود .

فرماندار شهرستان گچساران از بازسازی و تعمیر این مدرسه در پایان سال تحصلی بصورت ویژه خبر داد و گفت : با توجه به اینکه اکنون فصل مدارس بوده و امکان تعمیر و بازرسازی وجود ندارد انشاءالله بعد از تعطیلی مدارس بصورت ویژه اقدام خواهد شد.

رحیمی اذعان داشت بقیه کمبودهای این مدرسه هم با توجه به زمان و شرایط و … قطعا به ترتیب انجام خواهد شد .

انتهای پیام /ط

  • منتشرکننده : A.T