فروش اقساطی پوشاک برای افراد کم درآمد
فروش اقساطی پوشاک برای افراد کم درآمد

آدم‌های این دنیا به دو قسمت تقسیم می‌شوند. آدم‌هایی که با دیدن هر مشکلی غر می‌زنند و از زمین و زمان شکایت می‌کنند و آدم‌هایی که با دیدن غم‌های بقیه دست‌به‌کار می‌شوند تا گرهی از گره‌هایشان باز و لبخندی به لب‌هایشان اضافه کنند. حاج بهرام محمدی پویا یکی از همین آدم‌هاست. وی در گفتگویی با […]

آدم‌های این دنیا به دو قسمت تقسیم می‌شوند. آدم‌هایی که با دیدن هر مشکلی غر می‌زنند و از زمین و زمان شکایت می‌کنند و آدم‌هایی که با دیدن غم‌های بقیه دست‌به‌کار می‌شوند تا گرهی از گره‌هایشان باز و لبخندی به لب‌هایشان اضافه کنند. حاج بهرام محمدی پویا یکی از همین آدم‌هاست.

وی در گفتگویی با پایگاه خبری توازن ، اظهار داشت : فروشگاه پوشاک پویا به فراخور تحولات و نوسان و گرانی بازار و وضعیت اقتصادی کشور، تصمیم گرفته است محصولات خود را با شرایط بسیار مناسب به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت از یک تا ده قسط ، با شرایط کسر از حقوق و تخفیف ویژه برای شهروندان اعمال نماید که در این شرایط اقتصادی کمک قابل ملاحظه ای است.


این فعال بازار پوشاک افزود : فروشگاه پوشاک پویا عرضه البسه خود را با پارچه های ایرانی – مطهری – مقدم – مرینوس – عالیجناب با دوختهای تمام صنعتی – شلوار تک – پیراهن تک – کت تک – کت و شلوار – پالتو زمستانه – کفش مردانه و بچه گانه تحت شعار «با ریال دلار خرید کنید» برنامه های برندینگ و فروش خود را مدیریت می کند.

محمدی پویا هدف از عملیاتی کردن تخفیف ویژه و شرایط اقساطی البسه فروشگاه خود را رونق بخشیدن به بازار و کمک به عموم شهروندان و ادارات شهرستان عنوان کرد .

مدیر فروشگاه پویا اظهارکرد: درست است که اقتصاد کشور در شرایط رکود تورمی به سر می برد به این معنا که کار و بار در بازارهای مختلف اقتصادی کساد است و دچار سکون شده است، اما من عقیده ام بر این است که اگر واقعا کاسب باشید در همین بازار کسادی هم می توانید کار کنید هم به نوعی به مردم کمک نمایید.

گفتنی است : فروشگاه پویا از سال ۱۳۹۰ به اهتمام آقای بهرام محمدی پویا  تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده واز زمان تاسیس تاکنون در زمینه لباس های مردانه و اداری با شرکت نفت و گاز – آموزش و پرورش – شبکه بهداشت و درمان – شهرداری و … همکاری نموده است.


این فروشگاه یکی از قویترین کلکسیون لباسهای مردانه را ارائه می کند. در این مجموعه انواع کالاها با رنگبندی بی نظیر و در سایزهای بسیار متنوع عرضه می شوند بگونه ای که همه آقایان با هر سلیقه، سن و سایز می توانند همه آیتم های مورد علاقه و نیاز خود را در همین مجموعه یافته و خریداری کنند.

انتهای پیام/ط

  • منتشرکننده : A.T