قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

فرماندار گچساران از شتاب در اجرای پروژ ه های راه و شهرسازی شهر دوگنبدان خبر داد.

به گزارش توازن ، عبدالرحیم رحیمی درحاشیه  نشست روند اجرای پروژه های راه و شهرسازی با حضور پیمانکاران پروژه های ملی حوزه راهسازی شهرستان در گفتگو با توازن اظهار کرد: در حوزه راه و شهرسازی چون تعداد پروژه خیلی بالاست نیاز به تشکیل جلسه اختصاصی گرفته شد .

وی افزود : تاکنون پیشرفت فیزیکی پروژه ها قابل توجه بوده و انتظار است این روند ادامه داشته وتاکید نمودسرعت در اجرا نبایدباعث پایین آمدن سطح کیفیت پروژه ها گردد.

رحیمی تصریح کرد : خوشبختانه پروژه ها همه فعال هستند منتها در عین فعال بودن مشکلاتی بین پیمانکاران و کارفرمایان اعم از از مشکلات فنی – تغییر نقشه ها – طبقه و درجه بندی نقشه ها – اعتبارات و … وجود دارد که با برگزاری این نشستها و تشکیل جلسه اختصاصی قصد پیگیری و حل و فصل این موضوعات را داریم که به تعطیلی پروژه ها منجر نشود .

گفتنی است در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت پروژه ارائه شد و هریک از پیمانکاران ، عوامل اجرایی و اعضای حاضر، دیدگاه‌های خود را پیرامون مسائل شهرستان مطرح و راه‌های برون‌رفت از مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.

این نشست با حضور عبدالرحیم رحیمی فرماندار، سید عبدالمجید نژاد صفوی مدیرکل راه وشهرسازی کهگیلویه و بویراحمد  ،معاونین اداره کل راه وشهرسازی استان ، پیمانکاران و مشاوران در سالن کنفرانس فرماندار گچساران برگزار شد.

انتهای پیام/ط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه ستاره دار (*) الزامی است-
دیدگاه‌های ارسال شده، پس از تایید توسط تحریریه منتشر خواهد شد-
دیدگاه‌های که در چارچوب قانون مطبوعات و رسانه ها نباشد منتشر نخواهد شد-

توازن | هفته نامه توازن | غلامرضا تاجگردون گچساران باشت دهدشت یاسوج کهگیلویه و بویراحمد بهمئی چرام لنده سوق دنا سرفاریاب