آیین یوم الله ۱۳ آبان در گچساران برگزار شد+گزارش تصویری
آیین یوم الله ۱۳ آبان در گچساران برگزار شد+گزارش تصویری

آیین ضد استکباری یوم الله 13 آبان همزمان با نقاط مختلف کشور با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در گچساران برگزار شد.

آیین ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان همزمان با نقاط مختلف کشور با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در گچساران برگزار شد.

به گزارش توازن ، آیین استکبار ستیزی ۱۳ آبان استان با توجه به رویکرد خصمانه و موضع گیری ها و تحریم های غیر منطقی رئیس جمهوری آمریکا در قبال انقلاب اسلامی ایران، با مشارکت آحاد مختلف جامعه از جمله، دانش آموزان، دانشجویان در میادین اصلی شهر برگزار شد.

مردم مومن و انقلابی شهرستان گچساران نیز از ساعات اولیه روز جاری در مکان های اعلام شده تجمع کرده بودند و دختران و پسران دانش آموز نیز با در دست داشتن دست نوشته های مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل از خیایان های اطراف خود را به محل برگزاری یوم الله ۱۳ آبان ماه رساندند.

مردم انقلابی شهرستان گچساران به خصوص دانش آموزان و شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی همچون: مرگ بر آمریکا، الله‌اکبر و جانم فدای رهبر ‘ مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل’، ‘ فشار و زور و تهدید این منطق آمریکاست’ ، ‘ تحریم و ظلم و ستم، سه حربه آمریکاست’، ‘جنایت منطقه زیر سرآمریکاست – کشتار و قتل و غارت ماهیت آمریکاست، ‘ای رهبر آزاده آماده ایم آماده’ و ‘دست خدا بر سرماست خامنه ای رهبر ماست’ خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

سخنران آیین یوم الله ۱۳ آبان شهر گچساران، معاون سیاسی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران (سرهنگ فرامرز رضوی) بود که پس از سخنان وی، قطعنامه سراسری با رویکرد انزجار طلبی و استکبار ستیزی ملت قهرمان و بیدار ایران از رفتارهای فریبکارانه دشمنان مستکبر قرائت شد سپس راهپیمایان پرچم های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را به آتش کشیدند.

شهادت دانش آموزان معترض به دست نظامیان رژیم پهلوی در ۱۳ آبان ۱۳۵۷، تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ سه واقعه تاریخی در این روز است.

انتهای پیام/ط

  • منتشرکننده : A.T