قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

توازن؛

به گزارش توازن ؛ سید ظهیرالدین پورالحسینی روز یکشنبه در نشست هماهنگی راهیان نور در گچساران افزود: از این تعداد دانش آموزان ۷۰۰ نفر دختر و ۶۰۰ نفر پسر بودند که با هدف آشنایی با هشت سال دفاع مقدس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی دانش آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن را از اهداف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس ذکر کرد.
پور الحسینی ابراز کرد: یکهزارو ۴۰۰ دانش آموز گچسارانی در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد که از این تعداد ۷۰۰ نفر دختر خواهند بود.
وی بیان کرد: این دانش آموزان با چهار کاروان به مدت سه روز از مناطق عملیاتی شلمچه، طلاییه، دهلاویه، یادواره چمران و اروند دیدن خواهند کرد.
فرماندار گچساران در این نشست گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس متعلق به قشر و زمان خاصی نیست و این دوران حماسه آفرین نمایی واقعی از رشادت و از خودگذشتگی مردان و زنانی است که با حضور خود زمینه پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کردند.
عبدالرحیم رحیمی افزود: سفر به مناطق عملیاتی در چهارچوب راهیان نور حرکتی ارزشمند است که باید از این حرکت بیشترین استفاده را برد و از آن حمایت کرد.
وی بیان کرد: راهیان نور می‌توانند با پیوند دادن زندگی نسل جوان به زندگی شهدا نقش مهمی در فرهنگ سازی برای مقابله با فرهنگ غلط غربی ایفا کنند.

“ایرنا”
انتهای پیام/ط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه ستاره دار (*) الزامی است-
دیدگاه‌های ارسال شده، پس از تایید توسط تحریریه منتشر خواهد شد-
دیدگاه‌های که در چارچوب قانون مطبوعات و رسانه ها نباشد منتشر نخواهد شد-

توازن | غلامرضا تاجگردون