قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مسابقات انتخابی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان استان با شرکت ۳۶ کشتی گیر از شهر‌های یاسوج، دوگنبدان، دهدشت، بهمئی، باشت و لنده در دو رده تیمی و انفرادی در خانه کشتی شهر دهدشت برگزار شد.

براساس این گزارش در رده تیمی جوانان تیم کشتی دوگنبدان با ۹۵ امتیاز، یاسوج با ۹۰ و بهمئی با ۶۰ امتیاز مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و در رده بزرگسالان هم تیم کشتی یاسوج با ۲۲۵ امتیاز اول ولنده با ۲۰۵ و باشت با ۳۵ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.
در انفرادی جوانان که در ۶ وزن برگزار شد در وزن ۵۷ کیلوگرم علی کمائیان فر از گچساران، ۶۱ کیلو میلاد مسلمی از یاسوج،۶۵ کیلو محمد قاسمی از گچساران،۷۰ کیلو احمد پرندوار از بهمئی،۷۴ کیلو سجاد سجادپور از گچساران و ۸۶ کیلوگرم آرمان ابراهیمی از یاسوج به مدال طلا رسیدند و در انفرادی بزرگسالان هم که در ۱۰ وزن برگزار شد کشتی گیران یاسوجی با کسب ۹ مدال طلا خوش درخشیدند.
در وزن ۵۷ کیلوگرم هم فرشید چمن،۶۱ کیلو محسن سالاری،۶۵ کیلو مسعود فرخنده اصل ،۷۰ کیلو مجید کریمی ،۷۴ کیلو سعید سادات،۷۹ کیلو هاشم نوذری کیا ج،۸۶ کیلو مهدی چمن،۹۲ کیلو نوید رواق و ۹۷ کیلو سید محمد حسینی همگی از یاسوج و در وزن ۱۲۰ کیلو گرم مرتضی بوستان از لنده به گردن آویز طلا دست یافتند.
نفرات برتر هر وزن به مسابقات کشوری راه یافتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه ستاره دار (*) الزامی است-
دیدگاه‌های ارسال شده، پس از تایید توسط تحریریه منتشر خواهد شد-
دیدگاه‌های که در چارچوب قانون مطبوعات و رسانه ها نباشد منتشر نخواهد شد-

توازن | غلامرضا تاجگردون