قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

توازن؛

هادی زارع پور در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این جشنواره به مدت یک روز و با شرکت فیلم هایی با موضوع بهداشت و سلامت از سراسر کشور در تهران برگزار شد.
وی افزود: محتوای فیلم کوتاه داستانی «به همین سادگی مسواک بزنیم» ترویج فرهنگ مسواک زدن و الگوپذیری کودکان از بزرگترها در این زمینه است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دلایل موفقیت این فیلم کوتاه داستانی و برگزیده شدن آن در جشنواره کشوری سفیران سلامت شامل پرداختن مناسب به موضوع و بازی خوب بازیگران خردسال است.
زارع پور عنوان کرد: در مرحله استانی این جشنواره پنج فیلم از کهگیلویه و بویراحمد در موضوع های مختلف به مرحله کشوری ارسال که از بین آنها فیلم کوتاه داستانی «به همین سادگی مسواک بزنیم» برگزیده شد.
وی ابراز داشت: این فیلم پیش از این در جشنواره پرسش مهر کهگیلویه و بویراحمد مقام اول را کسب کرد و در جشنواره ادبی – هنری قرآن، نماز و عترت کشور نیز ۲ بازیگر خردسال آن به نام های زهرا و محمدرضا کاظمی عنوان بهترین بازیگر خردسال را به دست آوردند.
تعداد دانش آموزان پسر و دختر مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی ۱۳۹۷ – ۱۳۹۶ افزون بر ۱۵۳ هزار نفر بود.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه ستاره دار (*) الزامی است-
دیدگاه‌های ارسال شده، پس از تایید توسط تحریریه منتشر خواهد شد-
دیدگاه‌های که در چارچوب قانون مطبوعات و رسانه ها نباشد منتشر نخواهد شد-

توازن | هفته نامه توازن | غلامرضا تاجگردون گچساران باشت دهدشت یاسوج کهگیلویه و بویراحمد بهمئی چرام لنده سوق دنا سرفاریاب