بزرگواری: اگر خاتمی هم آزاد بود مثل احمدی نژاد از وی استقبال می شد
بزرگواری: اگر خاتمی هم آزاد بود مثل احمدی نژاد از وی استقبال می شد

اگر امثال آقای خاتمی مثل احمدی نژاد آزاد باشند که به استان ها و شهرستان ها سرکشی کنند و به بهمئی بیایند قطعا همین استقبال را مشاهده خواهیم کرد

پس از حضور احمدی نژاد در شهرستان بهمئی و استقبال گسترده از وی، بیشترین واکنش ها از طرف اصولگرایان به این موضوع گرفته شد و پس از انتقاد هدایت خواه از حضور احمدی نژاد در بهمئی و پاسخ تند مبشری معاون سیاسی سابق استانداری کهگیلویه و بویراحمد، اکنون سید علی محمد بزرگواری دیگر اصولگرای مطرح استان هم در این خصوص اعلام موضع کرده است.
 بزرگواری با انتشار تصویری از حضور گسترده مردم بهمئی در اطراف احمدی نژاد نوشت:
اندر حکایت استقبال پرشور مردم بهمئی از آقای احمدی نژاد 
اولا مردم بهمئی بسیار مهمان نواز هستند که از هرکسی که مهمان آن ها شود بخوبی پذیرایی می کنند.
ثانیا مردمی نمک شناس هستند که هر کس کوچکترین خدمتی به آن ها انجام دهد قدر شناسند و چون در دولت نهم و دهم که احمدی نژاد رئیس جمهور بود بیشترین خدمت به آن ها شده قدر شناسی خود را نشان دادند.
ثالثا حضور پرشور مردم ولایت مدار و شهید پرور بهمئی حکایت از این دارد که دلسوزان نظام جمهوری اسلامی واقعا از وضعیت فعلی ناراحتند باید مسئولین تراز اول کشور چاره اندیشی کنند.
رابعا اگر امثال آقای خاتمی مثل احمدی نژاد آزاد باشند که به استان ها و شهرستان ها سرکشی کنند و به بهمئی بیایند قطعا همین استقبال را مشاهده خواهیم کرد.
به گزارش تابناک، سید علی محمد بزرگواری همیشه یکی از منتقدان تند و جدی اصلاح طلبان و در راس آنها سید محمد خاتمی بوده است.
  • منتشرکننده : A.K