قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

توازن؛

به گزارش توازن ، در پی درگذشت محمد (غضنفر) تاج گردون پیام های‌ تسلیتی از سوی برخی از مدیران و رؤسای شهرستانهای گچساران و باشت برای ابراز همدردی با نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

تسلیت - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانها

 


بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعونحسینی2 - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانها

برادر ارجمند جناب آقای غلامرضا تاجگردون نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، با نهایت تاثر و تاسف ضایعه درگذشت پسرعموی گرامیان مرحوم محمد (غضنفر) تاجگردون را به شما و سایر بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن فقید سعید ، علو درجات، غفران و رحمت واسعه الهی و برای شما و بازماندگان صبر و اجر عظیم ، دوام سلامت و طول عمر توام با عزت را از خداوند منان مسئلت می نمایم .

رئیس شورای شهر دوگنبدان

سید ناصر حسینی


انالله و انا الیه راجعون

رضایی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر ارجمند جناب دکتر غلامرضا تاج گردون ، درگذشت پسرعموی بزرگوارتان موجب تاسف و تاثر گردید. ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و خانواده، برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند منان مسئلت می کنم.

مدیر عامل کارخانه آرد مارون گچساران

غلام حسین رضایی


انا لله و انا الیه راجعون

ظفری - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر بزرگوار جناب دکترغلامرضا تاج گردون ، خبر درگذشت پسرعموی بزرگوارتان موجب تاثر و تالم شد. اینجانب درگذشت این عبد صالح و صبور خداوند را به شخص جنابعالی، سایر بستگان، وابستگان و بازماندگان محترم تسلیت  عرض می نمایم و از درگاه حضرت حق برای آن مرحوم علّو درجات و برای شما و بازماندگان صبر و اجرا مسئلت می نمایم .

شهردار دوگنبدان

مسعودظفری


بسم الله الرحمن الرحیم

باشتویی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر بزرگوار جناب آقای دکتر دکترغلامرضا تاج گردون ، درگذشت پسرعموی بزرگوارتان مایه تاسف وتاثر فراوان شد.بدینوسیله ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و خانواده محترم، برای آن مرحوم رحمت الهی مسئلت می نمایم.

مسوول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها شعبه گچساران

 سهیلا باشتویی


انا لله و انا الیه راجعون

محمدی مفرد - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر گرامی جناب آقای دکتر دکترغلامرضا تاج گردون ، درگذشت پسرعموی بزرگوارتان را خدمت جنابعالی و خاندان معزز تاج گردون تسلیت عرض می‌کنم. اینجانب به سهم خود از پروردگار متعال برای آن فقید سعید، مغفرت و منزل در بهشت برین و برای حضرتعالی و بازماندگان، صبر و تندرستی خواهانم.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد

الله داد محمدی مفرد


الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

بابویی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر بزرگوارغلامرضا تاج گردون نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت ، درگذشت پسرعموی جنابعالی موجب تأسف و تألم گردید. اینجانب مصیبت وارده را به شما برادر سرافراز صمیمانه تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه حضرت حق برای روح این عزیز سفرکرده ، رحمت و مغفرت واسعه خواستارم و برای شما و سایر بازماندگان، صبر و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد

امین الله بابویی


انا لله و انا الیه راجعون

احمدی2 - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهاجناب آقای غلامرضا تاج گردون خبر درگذشت پسرعموی مکرمتان محمد (غضنفر) تاج گردون واصل و موجب تأثر و تألم خاطر اینجانب گردید. با قلبی آکنده از حزن و اندوه ، برای آن مرحوم علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، صالحین و صدیقین و برای شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار، پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می‌نمایم.

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران

اسماعیل احمدی آرخلو


حسنی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر بزرگوارغلامرضا تاج گردون ، اینجانب، مصیبت وارده را به جناب عالی و خانواده محترم‌تان صمیمانه تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای شما سلامتی و توفیق خدمت بیشتر مسألت دارم.

رئیس، اداره امور کتابخانه‌های عمومی گچساران

کورش حسنی


انا لله و انا الیه راجعون

بهمنی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر ارجمند جناب دکترغلامرضا تاج گردون ، خبردرگذشت پسرعموی عزیزتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران

فرزین بهمنی آزاد


برادر بزرگوار جناب دکترغلامرضا تاج گردون ، از شنیدن خبر فوت پسرعموی کشاورز - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهاعزیزتان بسیار متاثر شدم بنده این واقعه دردناک را خدمت شما وخانواده محترم تسلیت عرض می کنم واز درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم ما را هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدانید.

رئیس اداره بهزیستی گچساران

سید مهران کشاورز


روانگرد - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهانماینده محترم مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم ، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم .

رئیس اداره برق شهرستان گچساران

علی روانگرد


باقرتژاد - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابسمه تعالی

جناب دکترغلامرضا تاج گردون ، فقدان پسرعموی بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

رئیس زندان گچساران

قباد باقرنژاد


انا لله و انا الیه راجعون

شریفی 1 - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانها«و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» درگذشت پسرعموی گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت گچساران

رضا شریفی


کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

بهگام - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهادر برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. جناب دکتر غلامرضا تاجگردون ضایعه درگذشت محمد (غضنفر) تاج گردون را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم . خداوند متعال روح  پاکش را با مولایش علی ( ع ) محشور  نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت  فرماید.

رئیس اداره امور آب گچساران

                                       عارف بهگام


انالله و انا الیه راجعون
جناب غلامرضا تاج گردون ، اندوه ما در غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد تنها می توانیم از خداوند برایتان صبری استلاحی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهاعظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم .خداوند قرین رحمتش فرماید.

بخشدار مرکزی گچساران

                                  فرج الله استلاحی


انالله و انا الیه راجعون

پاد - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهادر کمال تأسف باخبر شدیم محمد (غضنفر) تاج گردون دار فانی را وداع گفت. این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم .با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند و خوب از این میهمان جدید پذیرایی کند.

رئیس اداره آب و فاضلاب گچساران

سید بهنام پاد


انالله و انا الیه راجعون

عبدالخانی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهاجناب دکتر غلامرضا تاج گردون ، خاموش شدن این شمع نورانی راخدمت جنابعالی و خانواده محترم تاج گردون تسلیت عرض می کنم از خداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار در بهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی و حسن عاقبت شان خواهانم .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران

فریدون عبدالخانی


پناهپوری - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابازگشت همه بسوی اوست

جناب اقای دکتر تاج گردون ، می دانم تحمل داغی که بر دلتان نشسته بی نهایت سخت است… زمانه بی‌رحم‌تر از آن است که عزیزانمان را به ما برگرداند اما می‌توانیم، با همدردی و همدلی بر این غصه فائق آییم.تسلیت قطره ایست در برابر غم دریا گونه ی شما از خداوند صبری عظیم برای شما و خانواده محترمتان خواستارم همدردی و همدلی مرا پذیرا باشید و در غم خودتان شریک بدانید.

علی پناهپوری و برادران


بازگشت همه بسوی خداست

شهرداری باشت - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهانماینده محترم مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، اگرچه اندوه بزرگی بر قلب شما سنگینی می‌کند، آن مرحوم تنها به آغوش خداوند بازگشت که بالاترین آرامش روح آدمیست. در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.از خدا می‌خواهیم او را در سایه رحمت جاویدانش قرار دهد و شما را برای دیدن جای خالی آن عزیز شکیب سازد.خداوند به شما اجر صابرین عنایت فرماید که حضرتش فرمود: و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون.

اعضای شورای شهر و شهردارشهرستان باشت


کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ضایعه

ظفری - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر بزرگوار جناب دکتر غلامرضا تاجگردون ، به سوگ نشستن در غم از دست دادن عزیزان صبری سترگ می‌خواهد. درگذشت پسرعموی عزیز و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی ( ع ) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.عرض تسلیت حقیر را بپذیرید.

 رئیس دفتر غلامرضا تاجگردون

در شهرستان باشت

                             ابراهیم ظفری


انالله و انا الیه راجعون

 نوروزی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانها برادر ارجمند جناب دکتر غلامرضا تاجگردون درگذشت محمد (غضنفر) چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست  این ماتم جانگداز را به خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده  و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می‌کنم .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران

امیرحسین نوروزی


جعفری دیزگانی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهاانالله و انا الیه راجعون

اندوه بی پایان ما از این واقعه دردناک قابل وصف نیست مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نمایم واز درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم خداوند قرین رحمتش فرماید.

 

رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری داری نفت وگاز گچساران

علی جعفری دیزگانی


بازگشت همه بسوی خداست

فتحی 2 - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر ارجمند جناب آقای غلامرضا تاجگردون در کمال تأسف باخبر شدیم (پسرعمویتان) دار فانی را وداع گفت. این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماییم و  از خداوند متعال برای ایشان  طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نماییم..

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران

علی فتحی


انا لله و انا الیه راجعون

گوهرگانی - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر ارجمند جناب آقای غلامرضا تاجگردون در اینجا لازم است از طریق این رسانه این مصیبت دردناک را خدمت جنابعالی ، خانواده آن عزیز و دیگر بستگان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحوم و صبر جزیل برای بستگان وی از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.

روحش شاد و یادش گرامی باد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد

جعفر گوهرگانی


عباسپور - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهامشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت . برادر ارجمند جناب دکتر غلامرضا تاجگردون درگذشت پسرعموی گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

رئیس بنیاد مسکن گچساران

حمداله عباس پور


بسمه تعالی

IMG 4446 - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهاجناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون، نماینده محترم مردم شریف گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

بدینوسیله مصیبت دردناک وارده  را خدمت جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارم.

رییس امور عشایر شهرستان گچساران

قربان کرمی


بازگشت همه بسوی اوست

سیادت شیری - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر ارجمند جناب آقای غلامرضا تاجگردون ، اندوه بی پایان ما از این واقعه دردناک قابل وصف نیست  درگذشت پسرعموی بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی گچساران

سیادت شیری

 

———————————————————————————————————————–

انالله و انا الیه راجعون

نرگس - پیام های‌ تسلیت مدیران ادارات و سازمانهابرادر ارجمند جناب آقای غلامرضا تاجگردون نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، با نهایت تاثر و تاسف مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبرو بردباری مسئلت داریم.

عضو شورای شهر دوگنبدان

نرگس زارعیان

——————————————————————————————————————

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه ستاره دار (*) الزامی است-
دیدگاه‌های ارسال شده، پس از تایید توسط تحریریه منتشر خواهد شد-
دیدگاه‌های که در چارچوب قانون مطبوعات و رسانه ها نباشد منتشر نخواهد شد-

توازن | هفته نامه توازن | غلامرضا تاجگردون گچساران باشت دهدشت یاسوج کهگیلویه و بویراحمد بهمئی چرام لنده سوق دنا سرفاریاب